Kolory duchowe: kolory aury

Każdy zakup obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy Sprzedajemy tysiące produktów tygodniowo kupującym z całego świata. Spójrz na te niefiltrowane recenzje!

Pomarańczowy Kolor pomarańczowy łączy moc czerwoną z intelektem żółtym i może wykazywać intelektualne ambicje, mistrza woli i dumy. Może wskazywać chęć zmiany i zerwania z przeszłości. Kule pomarańczowego światła w aurze pokazują, że osoba skoncentrowała się na wielu sprawach. Zróżnicowanie jest również powiązane z obszarem śledziony i uzdrawia duchową czystość.

Kiedy poczujesz się lepiej w kolorach czakr, możesz otrzymać informacje o tym podczas wstępnej oceny pacjenta podczas przyjmowania informacji psychicznych i wskazówek lub jako wrażenia podczas wyświetlania pola. Bądź otwarty na kolory czakr i dowiesz się, że informacje te trafią do Ciebie w różnych punktach podczas leczenia. Połączyć wszystkie oceny z pełnym zrozumieniem stanu chakry i odpowiednio potraktować.

Aura ma wiele skupisk energii przędzenia zwanej charkasem, sanskryckiego słowa oznaczającego koło. Siedem głównych charków odpowiada gruczołów endokrynologicznych ciała i biegnie wzdłuż kręgosłupa. Łączą ciało fizyczne z eterycznym ciałem, który jest psychofizycznym mostem między ziemskimi i eterycznymi światami. Niektórzy widzą czakry jako wirujące wiry światła, a inni opisują je jako lotosy z różną liczbą płatków lub jak spiralna galaktyka gwiazd.

Brown: niepokojące, rozproszone, materialistyczne, negujące duchowość. Trzymając energię. Niepewność. Kolor ziemi, odzwierciedla nowy wzrost (zwłaszcza nad głową i wokół nóg), zakładanie nowych korzeni, pragnienie osiągnięcia, odzwierciedlenie przemysłu, organizacji, braku i potrzeby dyskryminacji (w poprzek twarzy lub dotykania głowy), jeśli Widać w obszarach czakr może oznaczać, że czakry muszą być oczyszczone. Ten kolor może być trudny do interpretacji, więc nie przejdź do żadnych wniosków.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Aura i kolory aury

Inspirowanie Kreatywnością, Zmniejszenie Stresu : Mandala