Inspirowanie Kreatywnością, Zmniejszenie Stresu : Mandala

Możesz po prostu wybrać Mandę po lewej stronie. Jeśli podoba Ci się mandala i chcesz ją kolorować, kliknij przycisk wydruku lub pobierz mandale jako plik PDF. Nowe wzory mandali zostaną dodane przez dłuższy czas, więc przyjdź proszę wrócić później, aby sprawdzić, czy jest inna kolorystyka mandali, którą chcesz wydrukować.

Mandale są powszechnie stosowane do promowania uzdrowienia i innych pozytywnych stanów istnienia. Czemu? Jedno wyjaśnienie pochodzi z samego projektu. Mandala to okrągła matryca z punktem środkowym - punkt, z którego wszystkie rzeczy są możliwe. Z tego świętego centrum wyrasta nieskończone możliwości i nieograniczony potencjał. Kiedy używasz kolorowych stron mandali, wyrażasz swoje pragnienia dotyczące uzdrawiania i odnowy biologicznej.

Koncentracja na mandali, która jest szczególnym aspektem, który chcesz przekształcić lub aktywizować więcej w sobie; W tym celu umieść mandalę gdzieś, na którą możesz patrzeć przez chwilę, nie ulegając zażenowaniu. Aby osiągnąć maksymalne korzyści z Evenstar lub wewnętrznej ścieżki Mandala, spójrz na to przez około cztery godziny trzy razy dziennie. Możesz też mieć to w łóżku, lub w pomieszczeniu, w którym spędzasz dużo czasu, abyś mógł na nie patrzeć. Jeśli pracujesz przy biurku, weź ją na biurku lub umieść na ołtarzu lub świętej przestrzeni. Możesz mieć ten, który masz ochotę na tymczasowe przymocowanie do ściany za pomocą Blue Tack lub podobnego podczas kąpieli i łóżka lub biurka, aby pochłaniać wibracje przez cały dzień. Wielu ludzi mówi o dobrych wynikach z spania z mandali pod poduszką lub łóżkiem w nocy.

Karty wewnętrznych ścieżek działają na aspekty siebie i są katalizatorami pomagającymi w zmianie cyklu oraz aktywacji własnego słonecznego w zgodzie z źródłem przez Słońce, Słońce Centralne i Większe Słońce Centralne. Fakt, że jesteś teraz na Ziemi w tym czasie, oznacza, że ​​jesteś tutaj, aby to wspaniałe przejście, stając się Twoim ciałem Światła i Wielowymiarowego Ja, w pełni obudzonego na Ziemi. Indyjskie ścieżki dróg są inspirowane przez potężne portale i przejścia między wymiarami na Ziemi i są katalizatorami wyższych oktawów siebie, wewnętrznych płaszczyzn i wielowymiarowego ja. Mają one siedem lat na produkcję, ponieważ tak długo, jak Soluntra jako pojazd był wystarczająco jasny, aby uziemić te oznaczenia. Poza zbiorowym nieświadomym gotowym do zaakceptowania ich, a płaszczyzną ziemi zakotwiczenia. Każda mandala pochodzi również z "Dźwięku, który może być używany również w Aktywacji Światła i Dźwięku.

Kiedy więc patrzymy na Mandala, to rezonuje z naszym wszechwiedzącym ja i wyzwala świadomość jedności. Albo pracujemy w obrębie mandali, jak koło z medycyną, albo rośnie nasze rośliny, wchodząc w przestraszoną przestrzeń, dając nam możliwość przejść przez bramę, rezonując z całością, wszystkie energie są w równowadze, niebo i ziemia łączyć.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Aura i kolory aury

Kolory duchowe: kolory aury