Aura i kolory aury

Ciało ludzkie ma swój własny unikalny system energetyczny, znany jako Aura Aura emitowana jest z ciała jako subtelne, lśniące i wielowarstwowe pole energii. Energia aury może być intuitevely wyczuwalne, lub fizycznie postrzegane jako kolory, które różnią się od cienia i intensywności w zależności od drgań.

Zielona aura kolor: zdrowy, zrównoważony, potężny, uspokajający, zmysłowy, uroczy, ambitny, nastawiony na biznes, nastawiony na cel, silny, nastawiony, efektywny, niecierpliwy, perfekcyjny i wymagający (siebie i innych). Zielony to auryczny kolor serca. Jest to szczególnie dominujące, gdy relacje są główną kwestią. Jasna aura zielona jest dobrą oznaką wierności i wiarygodności. Jasnozielony może sugerować zależność emocjonalną. Nudny zielony może ukryć sprzeczne emocje lub emocjonalny pijawek. Yellowy-zielony może być oznaką zamętu.

Fiołki są inspirującymi wizjonerami, liderami i nauczycielami, którzy pomagają ocalić planetę. Większość fiołków czują się pociągnięci do edukowania mas, inspirowania wyższych ideałów, poprawy jakości życia na naszej planecie, a także ratowania ludzi, zwierząt i środowiska. Błyszczące odcienie mogą odzwierciedlać erotyczne wyobrażenia, opętanie czy kogoś, kto potrzebuje sympatii.

Zieloni są jednymi z najpotężniejszych i najbardziej inteligentnych ludzi na naszej planecie. Zazwyczaj są one zorganizowane i wydajne. Są ruchomościami i wytrząsarkami, a kiedy nastawiają umysł na cel, mogą osiągnąć wszystko. Piszą listy i sprawdzają pozycje po ich zakończeniu. Zieloni są bardzo konkurencyjne i cieszyć się wyzwaniami. Są powszechnie przyciągane do biznesu, pieniędzy i władzy.

Gregg Prescott, mgr inż. Jest założycielem i redaktorem In5D i BodyMindSoulSpirit Możesz zobaczyć swoje audycje In5D Radio na kanale In5D Youtube. Jest również twórcą przemian i promuje duchowe, metafizyczne i ezoteryczne konferencje w Stanach Zjednoczonych poprzez In5dEvents Jego miłość i wiara dla ludzkości motywują go do Praca w dobrobycie ludzkim 12-15 + godziny na dobę, 365 dni w roku. Proszę, jak i śledzić In5D na Facebooku, a także BodyMindSoulSpirit na Facebooku!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Inspirowanie Kreatywnością, Zmniejszenie Stresu : Mandala

Kolory duchowe: kolory aury